Archive for the ‘moda saat modelleri’ Category

Pierre Cardin’den Bayan Saat Modelleri

Bazen size de olduğunu düşünüyoruz. Bir bayan görüyorsunuzdur gayet iyi giyinmiştir, makyajı da iyidir, yüz güzelliği de vardır ama içinizden bir şeyler eksik gibi diye geçirirsiniz. İşte o eksik olanlar aksesuar modelleridir. Bizler de bu konumuzda belki de çanta modellerinden sonraki en önemli aksesuar olan bayan saat modellerine değineceğiz.

Bayan saat modelleri için marka seçimimizi Pierre Cardin gibi iyi bir markadan yana kullandık. Daha çok eşarp modelleri ve çanta modelleri ile ön plana çıkan Pierre Cardin’in saat modelleri de artık revaçta diyebiliriz. Gerek tasarım açısından olsun, gerek kullanılan malzemelerin kalitesi olsun bayanlardan tam puan alan Pierre Cardin bayan saat modelleri erkekler için de sevgiliye, eşe, arkadaşa alınabilecek iyi bir hediye alternatifi konumunda.

Pierre Cardin saat fiyatlarını kalitesinden ve isminden ötürü biraz pahalı bulabilirsiniz. Bütçenizi aştığını düşünüyorsanız morhipo, trendyol, zizigo ve benzeri fırsat sitelerine tıklayıp Pierre Cardin kampanyalarını ve indirimlerini inceleyebilirsiniz. %40’a varan indirimlerden yararlanarak 100-110 liraya Pierre Cardin saat modellerinden bir tanesine sahip olabilirsiniz.

espirit erkek saat modelleri

Baylar için tasarlanan espirit saatler son dönemde şık modelleriyle dikkatleri üzerine çekmiştir. Fazla aksesuara sahip olmayan bayların ihtiyaç duyduğu en önemli aksesuardır . Etkileyiciliği ve kalitesiyle bu modayı size yaşatabilecek olan espirit sizlerin beğenisine sunulmuştur. Fiyatları 250-1000 TL arasındadır. Bayanlar için de bir eşlerine hediye edebilecekleri güzel bir hediye olabilmektedir.2012 espirit her zevke hitap edebilecek modelleriyle siz kullanıcılarını beklemektedir. İsterseniz bu şık saatler birlikte yakından bakalım.

espirit saat 1 espirit erkek saat modelleri

espirit saat 2 espirit erkek saat modelleri

espirit saat 3 espirit erkek saat modelleri

 

renkli saat modelleri

Yaz günlerini yaşarken yazın içimizde yaşattığı kıpır kıpır duygu son dönemde değişik renk  saatlerle dahada çoğalmaktadır.Aksesuarlar çoğumuz için çok önemlidir Moda saatlerde renkgarenk modeller ile karşımıza çıkmaktadır.Fiyatları 50-250 arasındadır.

Özellikle bayanların dikkatini çekeçegini düşündüğüm bu modeller hemen her kıyafetinize uygun bir aksesuar halini almaktadır.Çok şık ve albenili duran bu modeller birazda gösterişe düşünkünler içindir diyebilirim.Aynı zamanda saatlerde sadelik bulmak mümkündür.Kimi saatle hem renkli hemde saatin içinde ayrı renklerle farklı fiğürler yer almaktadır. Kimiside sadece renkli tasarlanmıştır burada seçim sizindir. Şık tasarlanan bu saatlere bir bakalım.

renkli saatler1 300x165 renkli saat modelleri

renkli saatler13 renkli saat modelleri

renkli saatler135 300x145 renkli saat modelleri

şık bayan saat modelleri 2014

Bayanlar için kol saatleri saat olmanında ötesinde aksesuar modelleri  olarakta kullanılmaktadır.Bu sebepledir ki şık saatler kıyafetlerle uyum için bir bütün olarak kullanılmaktadır.Bu sezonda satler hem sade hemde çok şık çeşitlerle bizlere sunulmuştur.Kol satlerin taşlı modelle,baglamalı modeller ,bilezik şeklinde tasarlaanmış olan saatler oldukça ragbet görmektadir.Taş düşkünü bayanlar için tasarlanan saatler bu sezonda çok tercih edilen modeller arasında olacaktır.

Saatler bu sezon sıradanlıkıtanda kurtulup farklı şekillerlede karşımıza çıkabilmektedir.Kendinize veya sevgiliye özel saat bile tasarlatabilirsiniz nasıl mı kendi resminizi yada özel anınızı saatin iç dekorubda kullanabilirsinizde.Bu noktada fazla sözü uzatmadan modellerimize bakalım.

kol saatleri1 şık bayan saat modelleri 2014kol saatleri2 155x300 şık bayan saat modelleri 2014kol saatleri4 125x300 şık bayan saat modelleri 2014kol saatleri67 198x300 şık bayan saat modelleri 2014

Aşağıdaki videoyuda izleyiniz.